GazetaMax
Lifestyle

Kidën nuk do ta njihni, shikoni në çfarë gjendje e ka sjellë frizerka

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e Kosovës. Qëllimi i themelimit të portalit është ofrimi i alternativës në marrjen e informatave në mënyrë profesionale dhe në kohë sa më të shpejtë.
Materialet dhe informacionet në ORAinfo nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia e ORAinfo.

Related posts

Nuk i lë vend imagjinatës, Nora Istrefi shfaqet pa riçipeta në festën e ditëlindjes

e-max

E shikoni këtë vajzë? Sot është personazhi më i komentuar i momentit

e-max

Arsyet se pse flini më shumë se 8 orë

e-max

Leave a Comment