Kjo skuadër është favorite për të nënshkruar me Depay

Date:

Tottenham, është në pozicionin favorit për të nënshkruar me sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay këtë verë zbulon Mundo Deportivo.
Juventus dhe Milan kanë qenë gjithashtu të lidhur me 28-vjeçarin, i cili është i hapur për një transferim me kontratën e tij aktuale që i skadon në 2023 ,përcjell ORAinfo.

Barca mund t’i duhet të shesë Depay ndërsa vazhdojnë të përpiqen të ulin faturën e tyre të pagave dhe Spurs mund të jenë gati të paguajnë deri në 45 milionë euro (37 milionë £/49 milionë dollarë) për të siguruar shërbimet e tij dhe për ta rikthyer ish-dështimin e Manchester United në skuadër. Premier League./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...