GazetaMax
Sport

Kjo skuadër është favorite për të nënshkruar me Depay

Tottenham, është në pozicionin favorit për të nënshkruar me sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay këtë verë zbulon Mundo Deportivo.
Juventus dhe Milan kanë qenë gjithashtu të lidhur me 28-vjeçarin, i cili është i hapur për një transferim me kontratën e tij aktuale që i skadon në 2023 ,përcjell ORAinfo.

Barca mund t’i duhet të shesë Depay ndërsa vazhdojnë të përpiqen të ulin faturën e tyre të pagave dhe Spurs mund të jenë gati të paguajnë deri në 45 milionë euro (37 milionë £/49 milionë dollarë) për të siguruar shërbimet e tij dhe për ta rikthyer ish-dështimin e Manchester United në skuadër. Premier League./ORAinfo/

Related posts

Zyrtare: Drummond te Bulls, do ta ketë numrin 3

e-max

Hetuesit gjeten dokumentin sekret të Ronaldos dhe Juventusit me vlerë 20 milionë euro

e-max

Sevilla zyrtarizon Tanguyn nga Bayerni

e-max

Leave a Comment