GazetaMax
Lifestyle

Ky mashkull po kujdeset t’i shëtis me veturë Shyhretën dhe Eengjellushën

Shyhretja dhe Engjëllusha nuk ngjajnë si nënë e bijë por si dy shoqe.
Ato shihen shpesh së bashku, ato përpos që janë nënë dhe bijë kanë ndërtuar edhe një raport shoqëror, përcjell ORAinfo.
Tash dihet që prej disa vitesh Shyhretës vajza iu bë edhe kolege, kaq të mira duken pranë njëra tjetrës, janë për t’u marr shembull.

Ato se fundmi kanë publikuar disa imazhe se bashku nga vetura.
E për shëtitjen e tyre po kujdeset djali i vogël i Shyhretës, Lumi.
Të tre po duken në atmosferë të mirë gjatë kësaj rrugëtimi. /ORAinfo/

Related posts

Beatrix harron Donaldin, tregon se ky mashkull po i mungon

e-max

Leonora lajmërohet nga Drenica, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

e-max

Vdekjet nga sëmundjet e zemrës janë në rritje

e-max

Leave a Comment