Lajm i papritur, ja ku po transferohet Hazard

Anësori i vendosur për të gjetur shtëpi të re.
Arsenali ka pasur bisedime me Eden Hazard të Real Madridit për një transferim të mundshëm të verës, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi belg pritet të largohet nga Santiago Bernabeu këtë verë dhe Foot Mercato raporton se Topçinjtë shpresojnë ta marrin atë në huazim për një sezon./ORAinfo/

Të fundit në përqindje