Punë e kryer, ja ku po transferohet Romagnoli

Duket se e ardhmja e Romagnolit nuk do të jetë më te rossonerët.
Për këtë arsye, Lazio shpreson të joshë Alessio Romagnolin në Romë këtë verë, përcjell ORAinfo.

La Gazzetta dello Sport thotë se skuadra e Maurizio Sarrit e ka bërë qendërmbrojtësin një nga objektivat e tyre kryesorë dhe mund ta marrë atë në një transferim të lirë pasi kontrata e tij me AC Milan skadon këtë verë./ORAinfo/

Të fundit në përqindje