Laporta jep lajmin e papritur

Date:

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta thotë se skuadra e tij nuk do të nënshkruajë me Kylian Mbappe dhe Erling Haaland nëse kjo do të thotë të favorizojë njërin prej sulmuesve ndaj pjesës tjetër të ekipit.
Skuadra katalanase është një nga kandidatët kryesorë për të nënshkruar me sulmuesit e lakmuar të Paris Saint-Germain dhe Borussia Dortmund, me rivalët Real Madrid gjithashtu në foto,përcjell ORAinfo.

Por Laporta nuk është i gatshëm të prishë ekuilibrin e skuadrës vetëm për t’i nënshkruar ata dhe këmbëngul se nuk do ta vendosë klubin në vështirësi financiare për t’i nënshkruar./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...