GazetaMax
SPORT

Liverpool heq dorë nga transferimi i yllit të madh

Liverpool nuk do t’i bashkohet garës për Declan Rice këtë verë, pavarësisht dashurisë së Jurgen Klopp për anglezin, thotë Football Insider.
Mesfushori i West Ham, Rice, do të jetë subjekt i ofertave të shumta me buxhet të madh nga një mori skuadrash në Premier League pas një viti tjetër të bukur në stadiumin e Londrës, përcjell ORAinfo.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Por Reds nuk do të jenë në mesin e tyre, pavarësisht dashurisë së menaxherit të tyre dhe nevojës për një mesfushor të ri, pasi ata nuk do të jenë të gatshëm të ndjekin çmimin e tij të lartë të pritur nga rivalët./ORAinfo/

300x250

Related posts

City parakalon, të paktën përkohësisht Arsenalin, mposht minimalisht Leicesterin

e-max

I bëhet padrejtësi në përfaqësimin e vendit në garat në Pragë, Halimi: Para dy jave fitova për kualifikim në Kampionatin Europian

e-max

Kampion bote për të tretën herë, do bëj krenar çdo shqiptar/ Hadribeaj: Pikësynimi im do jetë UFC-ja

e-max