GazetaMax
Sport

Lautaro po transferohet aty nuk e priste askush

Atletico Madridi e konsiderojnë transferimin e Lautaros.
Atletico Madrid e konsiderojnë transferimin e lojtarit të Interit, Lautaro Martinez.
Ekipi i Diego Simeone, janë të interesuar të transferojnë Lautaro Martinez te ‘Rojiblancos’ gjatë verës.
Argjentinasi nuk duket i kënaqur te Interi, pasi nuk është një startues i padiskutueshëm.
Ai ka kontratë me ‘Nerrazzurët’ deri në vitin 2026, por nëse vazhdon të mos ketë minuta, mund të mendojë largimin.
Atletico Madrid është skuadra që ka shfaqur interesim më të madh për sulmuesin, transmeton lajmi.net.
Me Luis Suarez që i përfundon kontrata në qershor të këtij viti dhe ende nuk dihet për të ardhmen e tij, ‘Rojiblancos’ e shohin Martinez si një zëvendësues adekuat për uruguaianin.
Mbetet të shihet në fund të sezonit, se cili do të jetë sulmuesi i Atletico Madrid

Related posts

E konfirmon ish-menaxheri i lojtarit, Atletico mbyll transferimin e parë

e-max

Liridon Fazliu  e dërgon në gjumë serbin Markovic

e-max

Kahn: Kemi biseduar brenda klubit për Ronaldon, nuk përshtatet me filozofinë tonë

e-max

Leave a Comment

Sport

Lautaro po transferohet aty nuk e priste askush

Atletico Madridi e konsiderojnë transferimin e Lautaros.
Atletico Madrid e konsiderojnë transferimin e lojtarit të Interit, Lautaro Martinez.
Ekipi i Diego Simeone, janë të interesuar të transferojnë Lautaro Martinez te ‘Rojiblancos’ gjatë verës.
Argjentinasi nuk duket i kënaqur te Interi, pasi nuk është një startues i padiskutueshëm.
Ai ka kontratë me ‘Nerrazzurët’ deri në vitin 2026, por nëse vazhdon të mos ketë minuta, mund të mendojë largimin.
Atletico Madrid është skuadra që ka shfaqur interesim më të madh për sulmuesin, transmeton lajmi.net.
Me Luis Suarez që i përfundon kontrata në qershor të këtij viti dhe ende nuk dihet për të ardhmen e tij, ‘Rojiblancos’ e shohin Martinez si një zëvendësues adekuat për uruguaianin.
Mbetet të shihet në fund të sezonit, se cili do të jetë sulmuesi i Atletico Madrid

Related posts

Thomas Tuchel telefonon Rabiot – e sheh si opsion për mesfushën e ‘Bluve’

e-max

Ancelotti për Courtois: Ai ka stërvitur normalisht sot, do ta ketë edhe një test nesër

e-max

Caruso: LeBron më ndihmoi të preki nivele të reja, kishim kimi të mirë

e-max

Leave a Comment