GazetaMax
Sport

Lautaro po transferohet aty nuk e priste askush

Atletico Madridi e konsiderojnë transferimin e Lautaros.
Atletico Madrid e konsiderojnë transferimin e lojtarit të Interit, Lautaro Martinez.
Ekipi i Diego Simeone, janë të interesuar të transferojnë Lautaro Martinez te ‘Rojiblancos’ gjatë verës.
Argjentinasi nuk duket i kënaqur te Interi, pasi nuk është një startues i padiskutueshëm.
Ai ka kontratë me ‘Nerrazzurët’ deri në vitin 2026, por nëse vazhdon të mos ketë minuta, mund të mendojë largimin.
Atletico Madrid është skuadra që ka shfaqur interesim më të madh për sulmuesin, transmeton lajmi.net.
Me Luis Suarez që i përfundon kontrata në qershor të këtij viti dhe ende nuk dihet për të ardhmen e tij, ‘Rojiblancos’ e shohin Martinez si një zëvendësues adekuat për uruguaianin.
Mbetet të shihet në fund të sezonit, se cili do të jetë sulmuesi i Atletico Madrid

Related posts

Një bravo e madhe për Maldinin – ulje e madhe e pagave te Milani, rritje e madhe e skuadrës

Gazetamax.mk

Kosova bie për një pozitë në renditjen e FIFA-s

Gazetamax.mk

Askush si njeriu i historisë: Carlo Ancelotti bëhet trajneri i parë që shpallet kampion në pesë kampionatet më të forta në Evropë

Gazetamax.mk
Sport

Lautaro po transferohet aty nuk e priste askush

Atletico Madridi e konsiderojnë transferimin e Lautaros.
Atletico Madrid e konsiderojnë transferimin e lojtarit të Interit, Lautaro Martinez.
Ekipi i Diego Simeone, janë të interesuar të transferojnë Lautaro Martinez te ‘Rojiblancos’ gjatë verës.
Argjentinasi nuk duket i kënaqur te Interi, pasi nuk është një startues i padiskutueshëm.
Ai ka kontratë me ‘Nerrazzurët’ deri në vitin 2026, por nëse vazhdon të mos ketë minuta, mund të mendojë largimin.
Atletico Madrid është skuadra që ka shfaqur interesim më të madh për sulmuesin, transmeton lajmi.net.
Me Luis Suarez që i përfundon kontrata në qershor të këtij viti dhe ende nuk dihet për të ardhmen e tij, ‘Rojiblancos’ e shohin Martinez si një zëvendësues adekuat për uruguaianin.
Mbetet të shihet në fund të sezonit, se cili do të jetë sulmuesi i Atletico Madrid

Related posts

Transformim i madh i Wilder – boksieri ka humbur masë muskulore, duket më i lehtë

Gazetamax.mk

Manchester United konfirmon se Ronaldo s’do të luajë sonte ndaj Liverpoolit

Gazetamax.mk

Tottenham dëshiron të rinovojë me Conte

Gazetamax.mk