GazetaMax
SPORT

Lojtarin qe po e kërkonte Milan, po transferohet të Napoli

Lazio ka planifikuar të bëjë një revolucion në ekip me disa largime dhe afrime në të njëjtën kohë.
Sarri ka dhënë dritën jeshile për largimin e Luis Alberto, fantazistit të mesfushës.

Klubi kryeqytetas e ka nxjerrë në merkato spanjollin 29-vjeçar, dhe “Il Messangero” shkruan se Napoli ka shfaqur interes për të.
Sipas mediumit italian, Napoli është i gatshëm t’i ofrojë Lazios sulmuesin Petanga në tavolinë për të bindur Igli Taren.

Related posts

Binotto: Nuk shoh arsye pse s’mund t’i fitojmë 10 garat e fundit

e-max

Ferguson bën reagimin e parë publik pas emërimit të Ten Hag si trajner i Man Utd

e-max

Graham po mendon që ta rikthejë Lukakun nga Interi

e-max

Leave a Comment