Lojtarin qe po e kërkonte Milan, po transferohet të Napoli

Lazio ka planifikuar të bëjë një revolucion në ekip me disa largime dhe afrime në të njëjtën kohë.
Sarri ka dhënë dritën jeshile për largimin e Luis Alberto, fantazistit të mesfushës.

Klubi kryeqytetas e ka nxjerrë në merkato spanjollin 29-vjeçar, dhe “Il Messangero” shkruan se Napoli ka shfaqur interes për të.
Sipas mediumit italian, Napoli është i gatshëm t’i ofrojë Lazios sulmuesin Petanga në tavolinë për të bindur Igli Taren.

Të fundit në përqindje