Loredana lëshon Zvicrën, ja kush ka shkuar për pushime

Ajo është një këngëtare që është shumë aktive në rrjetet sociale.
Reperja, Loredana Zefi ka shumë vite që qëndron jashtë Kosovës.
Ajo është mjaft aktive me koncerte dhe lansimin e këngëve të reja. Siç duket këngëtarja ka zgjedhur që këtë kohë të bëjë pak pushim për vetën e saj.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur Parisin si destinacion të pushimeve, e këtyre e ka bërë të ditur vet reperja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

“PARIS ” ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi. Ndryshe kënga e fundit është bashkëpunimi me Don Xhonin “Gjuj për to”.

Të fundit në përqindje