Martesa e ka shndërruar Gëzimen, kështu dukej vite më parë ajo

Gëzime Hamazaj, është reja e Remzie Osmanit.
Që kur ajo u martua me djalin e këngëtares së njohur, ajo vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.
Gëzimja, është një grua dhe tashmë edhe një nënë shumë e përkushtuar, pasi kujdeset shumë edhe për vajzën e saj, Emma.

Reja e Remzies, padyshim është njëra nga personazhet më të bukura të show-bizzit, e kjo dëshmohet nga fotot që ajo postin në rrjetet sociale.
Por, jo gjithmonë ajo ka qenë kështu siç është sot, Me më pak kilogramë, ja sa ndryshe dukej dikur ajo./ORAinfo/

Të fundit në përqindje