Më pak para, Milan po e blen super-mbrojtësin

Date:

Mbrojtësi i majtë i Genoas, Andrea Cambiaso, është subjekt i interesit nga Milani zbulon Calciomercato.
Milani po e shikon 22-vjeçarin si një zëvendësues të mundshëm për Fode Ballo-Toure, i cili nuk është paraqitur për klubin që nga kthimi nga Afcon, përcjell ORAinfo.

Cambiaso ka vetëm një vit të mbetur nga kontrata e tij me Genoa dhe mund të blihet për një tarifë të ulët këtë verë./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...