GazetaMax
Sport

Më pak para, Milan po e blen super-mbrojtësin

Mbrojtësi i majtë i Genoas, Andrea Cambiaso, është subjekt i interesit nga Milani zbulon Calciomercato.
Milani po e shikon 22-vjeçarin si një zëvendësues të mundshëm për Fode Ballo-Toure, i cili nuk është paraqitur për klubin që nga kthimi nga Afcon, përcjell ORAinfo.

Cambiaso ka vetëm një vit të mbetur nga kontrata e tij me Genoa dhe mund të blihet për një tarifë të ulët këtë verë./ORAinfo/

Related posts

Vashat mitrovicase e fitojnë Kupën e Kosovës

Gazetamax.mk

Lewandowski i jep lajmin e mirë Barcelonës

Gazetamax.mk

Rikthehet Champions League: Inter – Barcelona, kryendeshja e mbrëmjes

Gazetamax.mk