GazetaMax
LAJME

Me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.3 lekë dhe do të shitet me 91.6 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.6 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.8 dhe do shitet me 115.3 lekë.

Paundi britanik do blihet me 115.4 lekë dhe do shitet me 117.3 lekë.

Related posts

Konvikti i studentëve “Steve Naumov” është thyer gjatë festës së fundvitit (Video)

e-max

Grubi takon konzorciumin Bechtel-Enka: Ndërtimi i Korridorit 8 nis këtë pranverë

e-max

LSDM-BDI: Rritja e shumicës parlamentare, disfatë për VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

e-max