GazetaMax
Lifestyle

Mik, ky këngëtar që nuk ndalet, vjen me hite të reja

“Ajo iken”, titullohet hiti më i ri i Mik. Një projekt veror që është punuar nga Ari Beats dhe tekst nga vet Mik, kurse për videoklipin janë kujdesur Christopher Paulino dhe Shotbykid.

Ndonëse nuk është projekti i tij i parë pasiqë më herët ai ka bashkëpunuar me producent të njohur amerikan, Mik këtë herë vjen më unik në paraqitje dhe ky nuk do jetë projekti i fundit për këtë vit pasiqë ai së shpejti do të vijë të bashkëpunojë me producent dhe këngëtar të njohur në Kosovë.

Gjithë kariera e tij muzikore tashmë është në duar të Albert Lulaj, i cili është dhe menaxher i këngëtarit.

Related posts

Çfarë ndodh kur psikopatët bien në dashuri?

e-max

Elita bën kombinimin me të bukur ndonjëherë, po duket zonjë e rëndë!

e-max

Ndërroi vendbanim, Bora tregon shtëpinë e saj luksoze

e-max