GazetaMax
SPORT

Milan merr vendim shokues për Diaz

Milani, nuk dëshiron të paguajë çmimin e kërkuar të Real Madridit për mesfushorin spanjoll Brahim Diaz thotë, Calciomercato.
22-vjeçari është aktualisht në huazim në San Siro dhe Blancos do të dëgjojnë vetëm oferta prej 22 milionë euro ose më shumë nëse kuqezinjtë dëshirojnë ta nënshkruajnë atë përgjithmonë këtë verë, përcjell ORAinfo.

Diaz është i etur të qëndrojë në Milano, por ata mendojnë se tarifa është shumë e lartë, që do të thotë se ai mund të duhet të kthehet në Madrid dhe të shohë kontratën e tij deri në 2025./ORAinfo/

Related posts

Maldini e thotë PO-n e madhe për transferimin e yllit të madh

e-max

Milan ka në plan ta transferojë sulmuesin 30 milionësh

e-max

Si e refuzoi Man City ofertën e Real Madridit për Cancelon

e-max

Leave a Comment