Kjo skuadër po udhëheqë garën për transferimin e Hazard

Borussia Dortmund, po udhëheq garën për të nënshkruar me Eden Hazard të Real Madridit përpara Arsenalit zbulon Cadena Ser.
Arsenali dhe Milani kanë bërë afrime për 31-vjeçarin përpara afatit kalimtar të verës, por ai do të preferonte një kalim në BVB, përcjell ORAinfo.

Dortmundi është gjithashtu i interesuar për Hazard dhe ai do të mirëpriste mundësinë për t’u lidhur me vëllain e tij Thorgan në Westfalenstadion, ndërsa Madridi aktualisht ka një marrëdhënie të fortë me klubin gjerman./ORAinfo/

Të fundit në përqindje