Milan siguron tranferin e madhe për merkaton e verës

Date:

Marrëveshja është arritur: Milan siguron tranferin e madhe për merkaton e verës.
Punë e kryer, Milan siguron përforcimin e parë për merkaton e verës!
Përveç rezultateve të mira, Milan po bën punë të shkëlqyeshme për merkaton e verës.
Milan gjendet në pozitën e parë në Serie A, por Maldini po punon fort për përforcimet e sezonit të ardhshëm.
Sipas raportimeve të fundit nga Italia, Milan ka siguruar përforcimin e parë për merkaton e verës.
Tuttosport, shkruan se Rosonerët kanë arritur marrëveshje verbale me sulmuesin e Liverpoolit, Divock Origi.
Sulmuesit belg i skadon kontrata me Reds në fund të sezonit dhe 25-vjeçari do t’i bashkohet Rosonerëve me parametra zero.
Origi do të firmos kontratë katër vjeçare, me pagë prej 4 milionë eurove në sezon.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...