Morena Taraku për ditëlindjen e saj preu 10 torte, këto janë urimet më të mira për të

Morena Taraku e festoi ditëlindjen e 29 -të duke prerë 10 tortë.
Modelja e mirënjohur, Morena Taraku, më 1 prill kishte përvjetorin e lindjes.
Taraku mbushi 29 -të vite jetë, mes shumë sukseseve dhe një karriere mjaft të përfolur, shkruan Kosovarja.
Bukuroshja shqiptare festen e ka vazhduar edhe pas dy ditësh.

Ajo ka pranuar dhurata të shumta nga familjarë e miqë të ngushtë të cilat i ka postuar në InstaStory.

Por, ajo që ra në sy ishte fakti që Morena kishte prerë dhjetë tortë për këtë ditëlindje.

Të fundit në përqindje