Morenën e ka tjetërsuar ndërhyrjet plastike, ja si dukej para 10 viteve ajo

Morena Taraku, vazhdon të jetojë jetën e saj të luksit.
Që kur ajo u zgjodh miss, vëmendjen nga publiku e kishte gjatë gjithë kohës, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se i takonte botës artistike, Morena vetën e saj e provoi edhe në fushën e muzikës, ku solli këngë e disa bashkëpunime.

Tani, ajo jetën e saj është duke e jetuar mes Stambollit dhe Prishtinës, ku shpesh herë tregon jetën e saj milionëshe.
Ajo sot gëzon forma dhe pamje pothuajse perfektë, por jo gjithmonë Morena ishte ashtu. Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni se si ishte dikur modelja./ORAinfo/

Të fundit në përqindje