Motrat Zyba nga Kosova të ashpra ndaj konkurrentes së “Për’puthen”: “E poshtër”

“E poshtër”, motrat Zyba nga Kosova të ashpra ndaj konkurrentes së “Për’puthen”.
Gjatë puntatës së kaluar në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, ndodhi gjithçka.
Debate të ashpra u zhvilluan mbrëmjen e kaluar mes vajzave, shkruan lajmi.net.
Alesja tashmë kthyer në “armike” kryesore e motrave Zyba nga Suhareka.
E si fillim ajo nisi debatin me Rrushen, derisa sa më vonë u bashkangjit edhe Laureta.
Debati eskaloi, derisa të dyja palët filluan t’i përdorin “të zezat” e së kaluarës drejt njëra-tjetrës.
Alesja debatoi edhe me Rrushen dhe kryefjala mbetet marrëdhënia tashmë e mbyllur midis Astritit dhe Alesjas.
Rrushja e akuzoi Alesjan se pëlqen zgjedhjet që ajo ka bërë në program.
Këto akuza bazohen në pëlqimin që Alesja ka pasur për Astritin gjatë periudhës që vazhdonte njohjen me Rrushen.

Të fundit në përqindje