GazetaMax
LAJME

Një burrë gjendet i vdekur në rrugë në Prishtinë

Gjendet i vdekur në rrugë një burrë në Prishtinë.
Një burrë është gjetur i vdekur në mes të një rrugë në Prishtinë, në orët e para të mëngjesit të së enjtes.
Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se ka nisur hetimet për rastin.
“Prishtinë 24.03.2022 – 04:08. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë, pa shenja jete. Mjeku ka konstatua vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Related posts

Shpërtheu zjarr në pompën e benzinës në Shkup, dëmtohen dy vetura dhe plagoset një punonjës

e-max

Lëvizja BESA: Çka feston BDI-ja?

e-max

Grubi optimist se do të bëhen ndryshimet kushtetuese, për VMRO thotë se e ka humbur kapacitetin koalicionues

e-max