Një burrë gjendet i vdekur në rrugë në Prishtinë

Date:

Gjendet i vdekur në rrugë një burrë në Prishtinë.
Një burrë është gjetur i vdekur në mes të një rrugë në Prishtinë, në orët e para të mëngjesit të së enjtes.
Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se ka nisur hetimet për rastin.
“Prishtinë 24.03.2022 – 04:08. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë, pa shenja jete. Mjeku ka konstatua vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...