Nuk do ta besoni, ja cilin ekip pritet ta drejtoj sezonin e ri Pirlo!

Klubi i njohur portugez interesohet për Pirlon
Andrea Pirlo mund të marri drejtimin e e Bragas nga sezoni 2022/2023 raporton A BOLA.

Pirlo është në dijeni të interesimit të Bragas, dhe po studion kushtet që i janë paraqitur dhe madje ka mbledhur informacione për ekipin portugez.
Italiani është i pa punë që prej shkarkimit nga Juventusit vitin e shkuar.

Të fundit në përqindje