Selvija del në iftar me vjehrrën, i bën këtë dedikim të veçantë

Selvije Jao Kasapi u bë e njohur duke qenë bashkëshortja e këngëtarit Shpat Kasapi.
Për një periudhë kohe çifti u kurorëzuan dhe tani ka dy muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshes ju lindi një djalë që e gëzuan me emrin Roel, ndërkohë Selvija duket se është në grua familjare dhe se kalon shumë mirë me familjaret e artisti shkruan kosovarja.
Së fundi, ajo ka postuar një imazh në InstaStory nga iftari i natës së kaluar ku kanë pozuar re e vjehërr krahë njëra tjetrës.
Me këtë rast Selvja i ka bërë edhe një dedikim të veçantë.
“E kom vjehrrën më të mirë në botë. faleminderit Zot”, ka qenë dedikimi qe Selvija i ka bërë nënës se Shpatit.

Të fundit në përqindje