Nuk dorëzohet ekipi nga Serie A, tenton që në verë ta transferojë Januzajn!

Date:

Ekipi nga Seria A, Napoli kërkojnë transferimin e Adnan Januzaj.
Adnan Januzaj mund të largohet nga Real Sociedad në fund të sezonit. Destinacioni i ardhshëm i tij mund të jetë Italia.

Kontrata e tij i përfundon në qershor të këtij viti, por ai ka refuzuar të pranojë rinovim me ekipin spanjoll.
Sipas ‘Fichajes’, Napoli kanë shfaqur interesim për transferimin e anësorit belg drejt Seria A.
Napoli e shohin Januzaj si një zëvendësues për Lorenzo Insigne, pasi pritet të largohet nga ‘Napolitanët’ gjatë merkatos së verës.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...