GazetaMax
Lifestyle

Kur Shyhretja vishet njëjtë me Engjin, më e mirë e ëma apo e bija?

Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.
Në biznesin e muzikës ajo e futi edhe vajzën e saj, Engjëllushen.
Nënë e bijë ato shpesh janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe kjo gjë duket se po iu shijon.
Ani pse ka një kohë të gjatë se është pjesë e botë së muzikës, Shyhretja vazhdimisht ka sjellë këngë të reja për publikun e saj besnik, prandaj edhe është shumë e përfolur në shtyp.
Në një fotografi të publikuar, përveç ngjashmërisë në pamje, Shyhretja dhe vajza e saj kanë zgjedhur të vishen thuajse njësoj.
Por, cila po duket më bukur?

Related posts

Fakte të përditshme psikologjike, që me siguri do të donit t’i dinit

e-max

“Pa ty” nga artisti Flori Lloga pëlqehet shumë që në fillim

e-max

A ndihmon uthulla e mollës të humbisni peshë?

e-max

Leave a Comment