Nuk e keni ditur? Beniada zbulon si qëndron e vërteta me Einxhel

Date:

Beniada tregon si qëndron e vërteta me Einxhel.
Argjira Spanca dhe Beniada Nishani ishin të ftuara në ‘Goca dhe Gra’ ku kanë rrëfyer një incident gjatë udhëtimit të tyre në Korçë.
Argjira: Me Benin na ndodhi një incident i vogël. Beni thoshte jo.
Beniada: Ngelëm në mes të malit. Kishte shumë borë.
Argjira: Atje poshtë kur shkuam, nga pesha e rëndë që ishim 3 persona, ngeci.
Pyetje: Mendon se do jesh ndryshe?
Beniada: Kam qenë shumë me fat që kam afër një moderator që sa herë jam në siklet, kam Gjirën që e kap dhe më ndihmon. Gjëja e bukur është që dy vajza po ndërtojnë diçka të bukur bashkë.
Sa i përket spekulimeve se miqësisë së saj me Einxhelin i ka ardhur fundi, Beniada e ka mohuar duke thënë se nuk janë takuar për shkak të angazhimeve.
Beniada: Nuk e kam akoma numrin e Einxhelit. Enxhi të dua shumë.
Argjira: Edhe Einxheli ka ndërruar telefonin.
Pyetje: Nuk je xheloze ti?
Argjira: Unë jam xheloze për Dagzin. (qesh)
Beniada: Kemi pasur angazhime dhe unë dhe Enxhi. Sa të qetësohemi bashkë, do takohemi.
Pyetje: Kë do merrnit në udhëtimet tuaja?
Beniada: Do merrja Semin, Beatrixën, Donaldin, Enxhin, Dagzin, Ilirin.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...