GazetaMax
LIFESTYLE

Nuk përmbahet Bora Zemanj, vë në pah gjoksin e saj joshës

Ajo padyshim është njëra nga personazhet më të përfolura aktualisht.
Bora Zemani, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë, kjo për faktin se çdo gjë përreth saj prodhon lajm, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se çdo ditë e ekranit, Bora më shumë bëri bujë me lidhjen e dashurisë me Donaldi, aktorin që u bë pjesë e Big Brother.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Lidhja e tyre nuk përfundoi ashtu siç pritej, pasi brenda shtëpisë Donaldi e “tradhtoi” Borën duke krijuar një romancë me Beatrixin.
Sidoqoftë Bora po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga me të ndryshmet.
Moderatojra se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e goxha provokues.
Në këto imazhe ajo nuk hezitoj të ekspozojë gjoksin e saj joshës. /ORAinfo/

300x250

Related posts

Gabimet e zakonshme që çojnë në kokëdhimbje

e-max

Arditi publikon mesazhet e ëmbla mes tij dhe Beniadës

e-max

Lija e majmunëve – Kontaktet me ‘rrezik të lartë’ nxiten të izolohen

e-max