Pamje tjera nga puthja e Florit me Liberta Spahun

Date:

Dalin pamje tjera nga puthja e Florit me moderatoren kosovare.
Moderatorja kosovare, Liberta Spahiu, ka reaguar përmes së emisionit të saj, pasi iu publikua një video, ku ajo shihet duke u puthur me këngëtarin Flori Mumajesi, shkruan Express.
Ajo e ka mohuar se është në lidhje me këngëtarin, duke thanë se janë vetëm shok qe 15 vjet.
Duke dashur ta dëshmojnë këtë, në emision janë publikuar edhe disa pamje nga prapa Libertës.
Në këto pamje, shihet Flori kur i afrohet moderatores derisa ajo po bënte video me telefon dhe e puth.

Ata prej kohësh janë aluduar se janë në një lidhje, e publikimi i kësaj video vetëm sa shtoi më shumë dyshimet.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...