GazetaMax
Sport

Përfundon pjesa e parë: Arsenal – Manchester United shënohen 3 gola

Mbyllet pjesa e parë: Arsenal – Manchester United 2-1.
Arsenali ka shkuar në pushimin në mes të pjesëve me një avantazh 2-1 ndaj Manchester United në Premier League.
I pari që e hapi siparin e golave ishte Nuno Tavarez, pas një gabimi në mbrojtjen e mysafirëve.
Shumë shpejt u realizua edhe goli i dytë nga vendasit me anë të Bukayo Saka nga pika e bardhë.
Mysafirët nuk qëndruan duarkryq dhe shënuan golin e ngushtimit të epërsisë me anë të Cristiano Ronaldos pas një harkimi nga Nemanja Matic.

Related posts

PSG janë të interesuar për Lucas Hernandez

e-max

Mourinho e pranon se ishte e vështirë ndeshja me Empolin, por e kënaqin tri pikët

e-max

Dështimi i marrëveshjes me Juventusit, Milan dhe Inter në aksion për transferimin e Dybalas

e-max

Leave a Comment