Po ik nga Bayern, ja ku mund të përfundojë Gnabry

Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry po mendon një largim gjatë verës mes interesimit për transferim nga Real Madrid dhe Liverpool, konfirmon GOAL.
Gnabry ka qenë një lojtar kyç për Bayernin që kur iu bashkua klubit nga Werder Bremen në vitin 2017, duke regjistruar 61 gola dhe 40 asistime në 163 ndeshje, përcjell ORAinfo.

26-vjeçari ka fituar 10 trofe në Allianz Arena, duke përfshirë tre tituj të Bundesligës dhe Ligën e Kampionëve, por spekulimet për të ardhmen e tij tani janë ndezur ndërsa ai i afrohet vitit të fundit të kontratës së tij./ORAinfo/

Të fundit në përqindje