GazetaMax
LIFESTYLE

Politikani i njohur që u martua me të dashurën e tij 53 vjet më të re po bëhet baba

Politikani italian u bë pjesë e shtypit rozë kur prezantoi të dashurën e tij 53 vjet më të re.
Spekulime të reja për çiftin e fundit, Silvio Berlusconi dhe Marta Fascina pas bujës mediatike të ngritur nga dasma ‘simbolike’ në Villa Gernetto.
Mediat italiane raportojnë se Marta është shtatëzane me Berlusconin.
Sipas raportimeve, ish-kryeministri italian dhe Marta, së shpejt mund të bëhen prindër.
Nëse lajmi do të konfirmohej, Berlusconi do të bëhej baba për herë të gjashtë.
Ky lajm ende as nuk është pohuar as mohuar nga ana e Berlusconit dhe Martës.

300x250

Related posts

Edhe vajza e Remzie Osmanit i futet muzikës, kjo është kënga e saj e parë

e-max

Studim: Nëse nuk e doni punën që e bëni mund të sëmureni nga zemra

e-max

Pesë zakone që vetëm njerëzit mirënjohës i zotërojnë

e-max