Pritet takimi, Milan i vihet pas super-sulmuesit

Date:

Riccardo Scamacca është në objektivin e AC Milan për sezonin e ardhshëm.
Sipas La Gazzetta dello Sport, klubi kuqezi ka vënë në shënjestër qendërsulmuesin e Sassuolos dhe tashmë është planifikuar një takim, për pas pushimit për kampionatin për angazhimet e kombatrëve, mes menaxherëve Maldini, Massara Sassuolo, përcjell ORAinfo.

Kjo ballë për ballë mund të jetë vendimtare në identifikimin e ndryshimit të vërtetë midis ofertës dhe kërkesës, me AC Milan që nuk dëshiron të marrë pjesë në ankandet me Interin, i cili mbetet në gjurmët e sulmuesit të lindur në vitin 1999./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...