GazetaMax
Lifestyle

Temperaturat e larta, Ryva nuk përmbahet, e zbërthen këmishën

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo vazhdimisht mundohet të jetë sa më afër publikut të saj besnikë, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.
Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare dhe aktore, Ryva gjithmonë gjen kohë të kujdeset për fëmijët dhe familjen e saj.

E duke qenë se pranvera ka arritur në vendin tonë, edhe këngëtarja po i shfrytëzon këto temperatura të larta.
Ajo është parë duke pirë kafe në ambiente të hapura, ku vëmendje ka marrë stili i saj i veçantë, veçanërisht këmisha e saj e zbërthyer./ORAinfo/

Related posts

Optimizmi mund të jetë po aq i rëndësishëm sa ushtrimet për jetëgjatësi

Gazetamax.mk

Vetëm për pak orë ” Ama zemrën ” nga David dhe Elinel një super sukses

Gazetamax.mk

A duhet konsumuar makaronat në darkë?

Gazetamax.mk