Real Madrid merr vendim për Ancelottin

Date:

Ai do të mbetet në krye të Los Blancos.
Carlo Ancelotti do ta mbajë punën e tij në Real Madrid për momentin.
Trajneri italian është nën kritika pasi skuadra e tij u mund 4-0 në shtëpi ndaj rivalëve të Barcelonës, duke çuar në raportime se ai do të shkarkohej, përcjell ORAinfo.

Por Mundo Deportivo raporton se Ancelotti nuk do të shkarkohet ende pasi skuadra e tij mbetet në Ligën e Kampionëve dhe në rrugën e fitimit të La Ligës./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...