GazetaMax
SPORT

Real Madrid në kërkim të një mesfushori, synimin e ka te ky futbollist

Real Madridi, ka vënë syrin te mesfushori i Borussia Dortmundit, Jude Bellingham zbulon, Fichajes.
Blancos po kërkojnë të freskojnë mesfushën e tyre të vjetër me Casemiro, Toni Kroos dhe Luka Modric të gjithë drejt fazave të fundit të karrierës së tyre përkatëse, përcjell ORAinfo.

Bellingham mund të jetë një opsion për Madridin në verë, por ai nuk do të jetë i lirë me Dortmundin që heziton të shesë dhe kontrata e tij nuk është deri në vitin 2025./ORAinfo/

Related posts

Manchester City synon 3 trofe dhe rekordin e United të Ferguson në vitin 1999 MË: 18 MAJ 2023 NË ORA: 17:02

e-max

Bernardo Silva gjithnjë e më afër Barcelonës

e-max

Agjenti i Antony i kërkon Ajaxit të nisin negociatat me United

e-max