GazetaMax
Lifestyle

Reealt lanson këngën e re

Një super projekt është publikuar nga Reealt.

‘Fotografia’ titullohet kënga e cila është vizualizuar me videoklip si dhe me titra.

Për të është kujdesur producenti Ylli Svarqa ndërsa per video Kastrioti New Era.

Më poshtë keni këngën e plotë.

Related posts

Një super yll si Valbona Peraj, po shkëlqen në projektin e fundit “Mëkat”

Gazetamax.mk

Çfarë është më mirë – autofagjia apo të hani gjithçka, por në sasi më të vogla?

Gazetamax.mk

A mund të merren ibuprofeni dhe paracetamoli njëherësh dhe ku është ndryshimi?

Gazetamax.mk