Romano: Tuchel refuzon mundësinë ta transferojë Ronaldon

Cristiano Ronaldo vazhdon ta ketë në pikëpyetje të ardhmen e tij.
Ylli portugez nuk është i kënaqur te skuadra e Manchester United dhe i është ofruar disa skuadrave.
Chelsea është një nga alternativat e shqyrtuara, por duket se aty nuk e duan lojtarin.
Fabrizio Romano shkruan se Thomas Tuchel ka vendosur që të mos e transferojë Ronaldon.
Jorge Mendes, agjenti i Ronaldo ka biseduar me Todd Boehly, por megjithatë vendimi final i takoi trajnerit.
Chelsea tani janë fokusuar në shënjestra të tjera në merkato. Tuchel nuk e do Ronaldon. Mbrojtja prioritet.

Të fundit në përqindje