Rrahje mes tifozëve të Drenicës dhe Malishevës

Date:

Ndeshja mes Drenicës dhe Malishevës ka mjaft tensione në fushë dhe në tribuna.

Skuadra e Malishevës aktualisht është në epërsi me rezultatin 2:3 ndaj Drenicës.

Pas golit të tretë të shënuar nga Agon Xhaka, kishte përplasje në tribuna mes dy tifozerive të cilat janë të pranishme në “Bajram Aliu” të Skenderajt.

Tifozët e Drenicës dhe ata të Malishevës për disa sekonda kishin fërkime – ku kishte edhe të lënduar nga kjo përleshje fizike.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 81’të e ndeshjes.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...