Rrëmbehet një e mitur në Drenas, dy burra e futën me forcë në veturë

Date:

Një rasti i rrëmbimit ka ndodhur në Drenas, njofton policia.
Sipas policisë, dy meshkuj me forcë e kanë futur në veturë një të mitur dhe më pas e kanë liruar duke e shtyrë nga vetura dhe duke e lënë në rrugë.
“RRËMBIM /Gllogoc, 21.03.2022-20:20. Raportohet se dy të dyshuar të panjohur, me forcë kanë futur në veturë viktimën femër kosovare të moshës së mitur dhe më pas e kanë liruar duke shtyrë nga vetura dhe duke e lënë në rrugë.
Viktima nga disa kalimtarë të rastit është dërguar në stacion policor dhe më pas e njëjta ka pranuar tretman mjekësor . Rasti duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin e policisë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...