GazetaMax
LAJME

Rrokulliset një veturë në qendër të Tetovës

Një aksident i rrallë ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Tetovës. Aksidenti ka ndodhur në pjesën qendrore të qytetit, ndërsa po ashtu shihet edhe automjeti i ndihmës së shpejtë.

Po ashtu vërrehet edhe prania e shumtë e qytetarëve, ndërsa në vendngjarje ndodhet edhe policia.

Related posts

“Oligarkë maqedonas dhe liderë politik janë mbledhur në periferi të Shkupit për të alarmuar për ndikimin e shqiptarëve”, Bujar Osmani tregon detaje nga Qendra hibride politiko-ekonomike

e-max

Edhe alarmet e sotme për bomba ishin të rreme

e-max

Ministria e Bujqësisë një javë pa sistem elektronik! Hakerët kërkojnë para për ta zhbllokuar sistemin?

e-max