Afër marrëveshja, Cavani po transferohet te kjo skuadër

Edinson Cavani i Manchester United ka zhvilluar bisedime fillestare me Real Sociedad për një transferim të mundshëm të lirë, raporton The Sun.
35-vjeçari do të bëhet lojtar i lirë në qershor dhe nuk do t’i ofrohet një kontratë e re në Old Trafford, përcjell ORAinfo.

River Plater është gjithashtu i etur për të nënshkruar me Cavanin, por ai do të preferonte një lëvizje në Spanjë dhe Sociedad tani po punon për të finalizuar një marrëveshje./ORAinfo/

Të fundit në përqindje