Ryva del për kafe, kaq bukur është kombinuar

Ryva Kajatazi, vazhdon të jetë emër i përfolur në mediat rozë.
Ajo është një këngëtare që është shumë aktive në ahengje familjare, veçanërisht në dasma, shkruan ORAinfo.
Ani pse ende nuk ka nisur mirë sezoni, Ryva po thuajse në çdo vikend ka qenë e pranishme në mbrëmje të ndryshme.

Përveç jetës profesionale, ajo i kushton vëmendje edhe jetës personale. Ryva është një nënë shumë e përkushtuar dhe vazhdimisht kujdeset për dy fëmijët e saj.
Ajo asnjëherë nuk e lë anash as vetën dhe shpesh del edhe me shoqërinë e saj. Shikoni sa bukur është veshur sot kur ka dalë për kafe./ORAinfo/

Të fundit në përqindje