GazetaMax
Lifestyle

Sapo janë publikuar dy projektet në një klip nga talenti Nikoll Prenqi

Ashtu si dhe kishte paralajmëruar artisti Nikoll Prenqi ka ardhur me klipin e dy këngëve më të reja muzikore. Klipi është dy këngë në një ku në fillim ai vjen me “Freaky Stuff” dhe kënga e dytë e cila është në bashkëpunim me reperin Skivi quhet ” Make me feel “. Të dyja këngët kanë nisur të pëlqehen mjaft dhe janë mjaft ritmike dedikuar edhe klubeve, pasi ato të bëjnë të kërcesh. Ne mësojmë se për këngën e parë Nikoll ka bashkëpunuar me producentin Officialeliel dhe tekstin e ka shkruar vetë ai, ndërsa për të dytën që është në duet producent është Nurtel. Për klipin e përshtatur mjaft mirë është punuar nga Luz Palokaj, forograf Simone Giaquinto dhe modele Claudia Esposito, e ku të dyja këngët mund t’i shihni e dëgjoni në të gjitha platfornat muzikore, ndërsa për ju që si keni parë e dēgjuar ende ne ju ftojmë të klikoni në linkun më poshtë.

Related posts

A duhet të shkojë Shqipëria në finale e madhe të ‘Eurovison”-it?

Gazetamax.mk

Ryva po e shijon në maksimum rritjen e temperaturave, kaq me stil është veshur me dalë për kafe

Gazetamax.mk

Egzona shfaq trupin si peshk, kaq bukur po duket në fustan të bardhë

Gazetamax.mk