GazetaMax
Sport

Shqipëria vetëm barazim me Gjeorgjinë

Shqipëria zbehtë ndaj Gjeorgjisë – luan baras.
Është mbyllur pa fitues miqësorja mes Shqipërisë dhe Gjeorgjisë.
Kombëtarja e Edi Reja ka mbyllur pa fitore edhe miqësoren e dytë të këtij muaji, duke luajtur baras pa gola, shkruan lajmi.
Shqipëria testoi disa opsione në këtë ndeshje, duke inkuadruar edhe emra si Gjasula, Cikalleshi, Vrioni e Laci.
Lenjani pati minuta po ashtu, duke marrë vendin e Odise Roshit.
Shqipëria gjatë këtij muaji luajti miqësore edhe me Spanjën, të cilën e humbi 2:1

Related posts

U dëmtua ndaj QPR-së, operohet Rei Manaj

Gazetamax.mk

Nuk dorëzohet ekipi nga Serie A, tenton që në verë ta transferojë Januzajn!

Gazetamax.mk

Arsenali avancon mbi Man Utd në garë për Tielemans

Gazetamax.mk