GazetaMax
Lifestyle

Gëzimja e lodh vajzën e saj në “shoping”, ky është reagimi i saj

Kaq elegante vishet Gëzimja kur del për “shoping”.
Reja e këngëtares Remzie Osmani i përkushtohet mjaftë pamjes së jashtme, si thuajse pjesa më e madhe e femrave.
Gëzimes i pëlqen të vishet, ndërkaq grimi nuk është pika e saj e dobet dhe këtu dallon nga vjehrra, shkruan Kosovarja.

Reja e Remzie Osmanit është adhuruese e veshjeve elegante dhe klasike, e kështu është shfaqur edhe sot në një qendër tregtare ku kishte dalë për të bërë “shoping”.

Gëzimja i ka mbajtur të përditëduar ndjekësit në Instagram me storie nga kjo dalje e saj.

Related posts

Sekreti i bananes në shëndetin e zemrës

Gazetamax.mk

Pse shqiptarët vuajnë më shumë nga tensioni i lartë? Ky është kujdesi që duhet bëni

Gazetamax.mk

Dyshoni se jeni shtatzënë, këto janë 4 shenjat

Gazetamax.mk