Shumë unike në llojin e saj, Elvana i befason të gjithë me stilin e ri

Ajo njihet për stilin e saj unik.
Elvana Gjata e ka filluar furishëm këtë vit, kurse fotot e fundit e sjellin atë paksa më ndryshe
“Ex” është kënga e saj e fundit, një këngë që tashmë është shndërruar në një hit.

Dhe duket se do të na përcjellë gjatë tërë vitit, sidomos stinës së verës.
E derisa këngën Elvana e ka realizuar me Bardhin e Kosovës, në fotot e fundit Elvana na shfaqet në një stil futurstik.

Si zakonisht, Elvana nuk tregon se për çka është realizuar fotosesioni, por më vonë del që këto foto janë pjesë nga skenat e ndonjë kënge të saj të re.

Të fundit në përqindje