Si asnjëherë më parë, Nora Istrefi duket kaq bukur në këtë vend të largët

Date:

Nora nuk po i ndal pushimet as në këtë kohë.
Nora Istrefi si duket i është përkushtuar punës intensivisht, pasi edhe sezona e verës është afër.
Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa imazhe nga Australia, shkruan”Kosovarja”.
Në mbishkrimin e fotografive ajo kishte shkruar “Punë dhe kënaqësi”.
Si duket, Nora po e shijon në maksimum vendin, dhe në të njëjtën kohë po punon.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...