S’pritej, çka po ndodh mes Beniadës dhe Beatrix?

Date:

Të dyja ishin banor te “Big Brother Vip”.
Benada tashmë ka filluar një provojë të re, si moderatore.
Kjo ka qenë shumë mirëpritur edhe nga publiku dhe adhuruesit e saj, shkruan”Kosovarja”.
Duke qenë edhe shumë e afërt me ndjekësit e saj, ajo bashkëbideon shumë shpesh me ta.
Beatrix këtë herë ka zgjedhur që nëpërmes kësaj mundësie ta uroj Beniadën për emisionin.
Ndërsa, Beniada i bëri ftesë publike për të qenë pjesë e këtij emisioni.
Ndër të tjera, Beatrix që me daljen nga “Big Brother Vip”, nuk është bërë pjesë e ndonjë interviste.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...