Takim me banorët e Këshillit vendor “Faik Konica”/ Grubi: Vazhdojmë t’i japim mbështetje vizionit të Ali Ahmetit

Date:

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi nëpërmes një statusi në rrjetet sociale, ka njoftuar për takimin që pati ai së bashku me zyrtarët e tjerë të Bashkimit Demokratik për Integrim, me banorët e Këshillit vendor, “Faik Konica”.

Pritja ishte madhështore ajo u pa edhe në videon e publikuar nga indeks.mk gjatë arritjes së zyrtarëve në këtë takim.

E për këtë takim, Grubi ka thënë se të gjithë së bashku Bashkë me qytetarët vazhdonë t’i japin mbështetje vizionit të Ali Ahmetit.

“Sonte takuam qytetarët e Këshillit vendor “Faik Konica” në Çair, pjesë e bastionit të Ali Ahmetit dhe BDI-së. Bashkë vazhdojmë t’i japim mbështetje vizionit të Ali Ahmetit për frontin e formuar drejt Europës, si një alternativë e vetme për të gjithë ne dhe vendin tonë”, ka shkruar Grubi.

https://facebook.com/754693149353539

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...