GazetaMax
LAJME

Thyhet akulli/ Festim Halili: Lagja Teteks me femrën e parë si kryetare të Forumir rinor të BDI

 Zgjedhjet për Forumin rinor të BDI në degën e Tetovës tashmë po hynë në një fazë të rëndësishme pas një konsulte dhe takikmi në çdo Këshill vendor në kuadër të kësaj partie që në degën e Tetovës e kryeson nënkryetari i degës, Festim Halili.

Sonte në Këshillin vendor Teteks është zgjedhur kryetarja e Forumit rinor të BDI që është Florina Aziri.

Postimi i plotë:

⭕️ Thyhet akulli në Këshillin vendor Teteks.

🤝 Sonte zgjodhëm Florina Azirin për kryetare të Forumit Rinor.

✅️ Rinia pararojë e vlerave progresiste.

🔵Gjenerata e re, burim i pashtershëm i vrullit rinor.

https://www.facebook.com/photo?fbid=918808693142931&set=pcb.918809923142808

Related posts

LSDM: Mickoski hoqi dorë nga protestat, nuk ka mbështetje nga qytetarët

e-max

Escobar: “Ballkani i Hapur” iniciativë e shkëlqyeshme, të mbetet projekt ekonomik, jo politik

e-max

Vetoja e Bullgarisë, Ahmeti: Pa ndihmën e BE-së, vështirë të ketë zgjidhje

e-max